Yükleniyor...

İADE KOŞULLARIMIZ

İade Anlaşması Sitemize Kayıt Olan Tüm Üyeler Kabul Etmiş Sayılır

Silkroad Sunucu İade Koşulları

Destekli ve Desteksiz Sunucularda "UZAK MASAÜSTÜ" bağlantısı verildiğinden itibaren herhangi bir iade söz konusu olamaz.Oyun içerisinde oluşacak komlikasyonlardan uzak masaüstü yönetimini üstlenen kişi sorumludur.Bu sorunlar için hiç bir şekilde "GAMEOFİS" sorumlu tutulamaz.Uzak masaüstü yönetimi tarafımızdan yapılması istenildiği (YANİ UZAK MASAÜSTÜ ERİŞİMİ İSTENİLMEDİĞİ) taktirde oluşacak tüm sorunlar yada hatalardan ekibimiz sorumludur.Müşterimiz bu tip sorunlar yaşadığı taktirde Fatura tarihinden ilk 7 gün içinde iadesini talep edebilir.Edit hizmetleriyle alakalı firmamız tarafından hiç bir şekilde iade işlem söz konusu olamaz.

Koruma Hizmetleri İade Koşulları

Gameofis LAYER 12 Koruma sistemi harici diğer koruma progrmlarında iade söz konusu olamaz.Gameofis LAYER 12 Koruma sisteminde herhangi bir saldırı geçirdiğiniz taktirde.Ödediğiniz tutar koşulsuz şartsız hesabınıza iade edilir.

Kirala Senin Olsun İade Koşulları

Kirala senin olsun sistemiyle sizlere tahsis edilen fiziksel sunucu sözleşme dahilinde kiralanır. 12/24 ay olarak sözleşmeli olarak kirama işlemi yapılır.Bu sözleşme bitene kadar kiralanan cihaz "GAMEOFIS" bünyesinden çıkarılamaz.Ödemelerde gecikme olması durumunda "GAMEOFIS" Kiralama işlemini durdururak iade yapmaksızın sözleşmeyi fesh etme hakkını saklı tutar.Kirala senin olsun sistemini dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.Sonlandırdığınız taktirde sözleşmeniz fesih edilir ve makina sahibi olma işlemide ortadan kaldırılmış olur.

Fiziksel ve Sanal Sunucular İade Koşulları

Sunucu teslim ediltikten ortalama 24 saat içerisinde bir memnuniyetsizlik oluşması durumunda koşulsuz şartsız iadesi sağlanmaktadır.

Hosting İade Koşulları

Satın alınan hosting paketlerimizde herhangi bir iade söz konusu değildir.

Dedicated Sunucu İade Koşulları

24 saat içerisinde memnun kalmadığınız taktirde iade etme hakkınız bulunmaktadır.24 Saat sonrası iade etmek yada satın almaktan vazgeçmeniz durumunda herhangi bir iade söz konusu olamaz.Kira tarihine en az 15 gün kalan sunucular için %15'lik hizmet iptal ödemesi yapabilmekteyiz.

Silkroad Reklam Paketleri ve Grafik Çalışmaları İade Koşulları

Gameofis özel reklam ekibi ve grafik ekibi tarafından sağlanan çalışmaların iadesi hiç bir şekilde söz konusu değildir.Fakat yapılan işlerde %100 revize hakkınız bulunmaktadır.Reklam paketlerimizde kesinlikle banko kitle verilmemektedir.Sadece Silkroad sektöründe indirimli reklam almanızı sağlayan bir sistemdir.

Silkroad Danışmanlık Hizmetleri İade Koşulları

Silkroad sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilere sadece fikir ortağı ve öneri tavsiye gibi işlemlerde bulunmak için "GAMEOFIS" tarafından talep edilen ücrettir.Bir nevi fikir danışmanlığı denilebilir.Fikir danışmanlığında ise herhangi bir iade söz konusu olamaz.

Silkroad Sro Panel İade Koşulları

www.sropanel.com sitesi üzerinden satılan VPANEL altyapısının kurucusu ve tek sahibi olarak bu ürünlerin dışarıya satışlarından ve kendi bünyesine yapılan satışların hiç bir şekilde iadesi söz konusu olamaz.

Web Yazılım - E-Ticaret Çalışmaları

İnternet sitesi çalışmalarında işe başlandıktan sonra ve onay alınıp ödemenin %50'i talep edilten sonra bu işin iptali yada iadesi söz konusu olamaz.


Whatsapp Danışma Hattı
Telefon Danışma Hattı
7/24 Destek Merkezi

Gameofis Facebook Gameofis Youtube Gameofis İnstagram Gameofis Messenger Gameofis Skype