Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

2008 Yılından Beri Değişmeyen Adres

BİZ KİMİZ ?

2008 Yılında 2 Kişi olarak başladığımız bu yolda her geçen yıl ekibimizi büyütürek devam etmiş bulunuyoruz.2 Sunucu ile başladığımız Sunucu hizmet sektörüne şuanda 37 sunucu ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Sürekli kendini güncelleyen bir ekibe sahip olan Gameofis 2018 yılında kadrosunu tamamen yenileyerek hizmet hayatına devam etmektedir.Gameofis Türkiye piyasasında bir marka haline gelmiş ender firmalardan biridir. Profesyonel çalışma şeklimiz ile müşteri odaklı düşüncelerimiz ile kaliteli ve güçlü hizmetin kapasını siz müşterilerimize açmaktayız.

Vsro Planlama
1
Sizin İçin Planlama Yapan Bir Firmayız !

Satın alacağınız üst düzey sunucular ile hazırlanacak oyun için ekibimiz tarafımdan planlama ve analiz çalışmaları yapılarak sizlerin daha iyi bir kazanç elde etmesi için çalışan bir firmayız.

2
Vsro Piyasa Analizi
Güncel Piyasa Hakkında Anlık Yorumlama !

4 Vsro Editör'ümüz ile an ve an takip edilen silkroad piyasası hakkında sizlere içi dolu yorumlamalar sunuyoruz.Ekibimizin tecrübelerinden yararlanarak "Başarı" odaklı oyunlar ile uzun süre hizmet vermeniz için herşey yapılmaktadır.

Vsro Sipariş
3
Her Siparişiniz'de İlk Siparişiniz Gibi İlgi Alaka !

İster ilk İster her zamanki müşterimiz olun sizlere gösterilecek ilgi alakanın değişmiyeceğinden emin olabilirsiniz.Gameofis firmasından hizmet aldığınız sürece ayrıcalığınızı fark edeceğinizden emin olabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Telefon Danışma Hattı
7/24 Destek Merkezi

Gameofis Facebook Gameofis Youtube Gameofis İnstagram Gameofis Messenger Gameofis Skype