Yükleniyor...

BİLMENİZ GEREKENLER

9 Yıllık Tecrübe 31 Madddeyle Özetlendi.Muhteşem Bilgiler

DİKKAT DİKKAT !

Burada paylaşılan bilgiler 6 yıldır silkroad sektöründe varolan ekibimizin tecrübelerinden oluşturulmuştur.
Bu altın bilgilere göre şekillendireceğiniz çalışmalar ile uzun ömürlü oyunlar hazırlıyabilirsiniz.

1
Neden Gameofis ile çalışmalıyım ?

Gameofis ile çalışmak için sizlere onlarca neden sayabiliriz.En büyük nedenlerinden biriyse Gameofis kendi sunucularını yöneten Sunucu üzerine geliştirmelerde bulunmuş bir sunucu firmasıdır.Bazı nedenlere gelecek olursak kalabalık bir ekip ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm konusunda istikrarlı çalışmalar sağlamaktayız.Ön önemli nedenlerimizden biri ise "SORUNSUZLUK" ve sistematik tutunma yaratarak oyun içi sistemleri editlerken revize etmemizdir.Kısacası "SORUNSUZ" "LAG" "DELAY" olmayan bir oyun sahibi olabilmek için Gameofis doğru tercih.

2
Hangi paketi satın almalıyım ? Öneriniz nedir ?

Paket seçerken bilginize göre paket seçimi yapmalısınız.Bilgi seviyesine göre satın alınacak paketleri aşağıda sizler için sıralandıracağım.Öncesinde öneri olarak hiç bir zaman müşterilerimize şu paketi seçin tarzında bir öneride bulunamayız.Ancak biz gerekli yazılarla sizleri yönlendirebiliriz.Paket seçimi yaparken "EKONOMİ" durumunuz ve "ÇEVRESEL KİTLE" durumunuz çok önemlidir.


1. Edit bilgim yok,Server yönetim bilgim var,Daha önce server açtım,Edit isteğim yok,Ekonomik çözüm arıyorum diyorsanız Buradan sipariş verebilirsiniz.

2. Edit bilgim yok,Daha Önce bu işi hiç yapmadım,Bilgi ve yönetime ihtiyacım var.Basit edit isteklerimde var diyorsanız. Buradan sipariş verebilirsiniz.

3. Maddi durumum yerinde ekonomik sıkıntım yok profesyonel bir hizmet istiyorum.Sadece sayfa ve oyun içi oyuncularımla ilgilenmek istiyorum. diyorsanız. Buradan sipariş verebilirsiniz.

4. Edit bilgim var tüm kurulumu kendim hallederim sadece guard panel gibi meteryallere ihtiyacım var diyorsanız Buradan sipariş verebilirsiniz.

Paket seçimizini yaptıktan sonra grafik ve reklam paketleri üzerindede karar vermeniz faydalıdır.Hedefiniz 300 oyuncu altındaysa grafik konusunda satın alma yapmanıza gerek yoktur.Ancak 300 üzeri hedef kitle belirliyorsanız kesinlikle grafik paketi ve reklam paketi önerimizdir.

3
Sunucu firmalarına güvenebilirmiyim ?

Gameofis Sunucu sahibi olarak derim.Çünkü "TİCARET" ile uğraşan herkez yalan söyler.İtiraf etmeliyimki "GAMEOFİS" olarak web sitemizi güncellemeden önce bizlerinde süslemek için söylediği ticari yalanlar mevcuttu.Ancak sitemizin güncellenmesi ile birlikte biz tamamen şeffaf bir hizmet verme kararı ve piyasayı dolandırıcılardan arındırmak için elimizden geleni yapma kararı aldık.Firmaların Maximum paylaşımlı sunucu ve Kampanyalı sunucu satın alıp silkroad müşterilerine 2.elden satışının yapıldığı bir sektördeyiz.Silkroad için kullanılacak olan sunucuların özel olarak optimize edilmesi gerekir.Bu nedenle düz cihazlara kurulum yapılması performans sorunları çıkarır.


Sunucu Firmalarına Güvenebilmek İçin Nedenler ;
Aktif Referans Talep Edin.
Firmasal bilgilerini inceleyin.
Sitelerindeki kaynaği inceleyin.
Site yaşına bakın.
Piyasada tanınırlığına bakın.
Örnek olarak size sunacağı oyunların sistemlerine bakın.
Bu örneklemeleri incelediyseniz ve size hizmet verebileceklerine inanıyorsanız görüştüğünüz firmayla çalışabilirsiniz.

gibi yalanlara kesinlike inanmayınız.
4
Private server açmak için ne gerekiyor ?

Private server açmak için "SİLKROAD" oyununu çok iyi biliyor olmanız gerekiyor.Aynı zamanda oyunda player olarak ve bug/hata bulma gibi konularda meraklı olmanız gerekir.Tekniksel anlamda Mause ve Klavye kullanmayı bilen tüm silkroad severler private server sahibi olabilir.Ve birde unutmadan maddi gücünüz olmanız gerekir.

5
Hiç bir bilgim yok private server açabilirmiyim ?

Hiç bir Kod ve Yönetim bilginiz olmasada private server açabilirsiniz.Paket satın alımınızdan sonra sizlere atacağımız eğitim videolarımız ile kendinizi ortalama 1-2 gün'de iyi bir [GM] haline getirebilirsiniz.Tabiki bu süreçte Meraklı olmanız öğrenim seviyenizi dahada arttıracaktır.

6
Paket satın almadan neleri bilmem gerekiyor ?

Paket satın almadan şuanda bulunduğunuz sayfadaki tüm soruları ve cevapları okumanız sizi büyük bir tecrübe sahibi yapacaktır ek olarak'ta "UZAK MASAÜSTÜ BAĞLANTISI" ve "SQL" "VSRO GM YARDIMCI PROGRAMLAR" kelimelerinde google üzerinde araştırmalar yapmanızda fayda vardır.

7
Paket satın aldıktan sonra neleri bilmem gerekiyor ?

Paket satın aldıktan sonra bilmeniz gereken herşeyi teslimat süresince sizlere öğretiyoruz üzülmeyin :)

8
Server özelliklerini nasıl belirlemem gerekiyor ?

Bir silkroad server açarken "BEN BUNLARI İSTİYORUM" böyle olsun diyerek server açmanız çöpe atacağınız para demektir.İstemekten çok piyasadaki tercih edilen oyunları ve bizlere danışarak bir sistem planlamanızda büyük fayda olacağına emin olabilirsiniz.

9
En çok tutan oyunlar nasıl hazırlanır ?

Çevresi olan - Guild Tanıyan - Piyasada Saygın olan Player olarak sevilen Çevresinin desteğiyle nasıl oyun açarsa açsın "SORUNSUZ" olduğu sürece oyunları tutar.Tabiki ilgili ve sürekli oyuncularınada destek verecek tarzda çalışmalarda bulunmalıdır.Çevresi olmayan oyun tutturamazmı ? Tutturabilir ancak çevresi olan bir kişi bularak Flood Reklam seviyesini arttırarak.

10
İstediğim tüm editler oyunuma uyarlanabilirmi ?

Mantık dışı olmayan tüm editler yapılabilir.Tabiki her editin maddiyata bağlı fiyatlandırması bulunur.

11
Web sitesi yönetimi hakkında bilgim yok ne yapabilirim ?

Silkroad işine giriyorsanız okumayı ve araştırmayı çok sevmelisiniz.Web site yönetimi için gerekli rehberlerimiz mevcuttur.Bu rehberler aracılığı ile web sitenizin yönetimi hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

12
Silkroad işine yatırım yapılırmı ?

Yatırım yapacak kişinin yatırım yapacağı tutara göre değişkenlik sağlar bu sorunun cevabı.Silkroad piyasasında son yıllara kadar yatırımlar yüksek kazanç bırakıyordu.Minumum yatırımlarla yüksek kazançlar elde edebiliyordunuz ancak rekabetin artması nedeniyle artık yatırım seviyenizi yüksek tutmak zorundasınız yatırımınızın karşılığını alabilmeniz için.

13
Yatırdığım ücreti çıkarabilirmiyim ?

Yatırdığınız ücreti çok rahat çıkarabilirsiniz.Tabiki bunun için belirli bir emek ve uğraş vermeniz gerekir.Reklam satın aldım reklam yapmıyayım yada görsel önemli değil aman boşver gibi düşüncelere kapılıp işinizi önemsemezseniz ve hiç birşey yapmazsanız ne yazıkkı yatırımınızı çıkaramazsınız.

14
Private server açtığımda neyden para kazanabilirim ?

Genellikle Silk,TL ve Silk İtem satışları yapılmaktadır oyunlarda.İtem satışlı oyunlar tercih edilmemektedir.Çok fazla item satmak çok fazla para kazandırmaz.Ne kadar az çeşit ürün satarsanız kazancınız okadar artar.Ticaret politikası gereği çoklu ürün kafa karıştırarak oyunculara alım yapmaktan vazgeçirebilir.Bu nedenle ne kadar az ürün satışı yaparsanız okadar çok cironuz artacaktır.

15
Private server açmanın yasal boyutu nedir ?

Silkroad Türkiye ofisi olmadığı için yasal olarak dosya kullanımı konusunda bir telif yada yasadışı bir durum söz konusu değildir.Oyun dosyaları gönül rahatlığıyla kullanılabilir, ancak "ÖDEME ARACI FİRMA" dahi kullansanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre hesabınıza giren her tutarı vergilendirmeniz gerekir.Genel vergi şartlarına uygun şekilde belirli ciroya ulaşan oyunlar gerekli şirketleşme işlemini yapmaları gerekmektedir.

16
Edit bilgim yok güncelleme yapabilirmiyim ?

Edit bilginiz yoksa güncelleme yapamazsınız.Güncellemelerinizi listeleyip tek bir liste halinde ekibimize iletmeniz halinde ücretli olarak oyununuza güncelleme talep edebilirsiniz.

17
Satın alacağım paketlerde sürekli edit yaptırabilirmiyim ?

Hayır Yaptıramazsınız.Hangi paketi satın alırsanız alın sürekli edit diye birşey yoktur.Bu konuda size bilgi ve sürekli edit ücretsiz adı altında paket satmaya çalışan herkeze dolandırıcı gözüyle bakabilirsiniz.Çünkü bunu söyleyen kişi sizi dolandırmak üzeredir.

18
Edit yapmayı öğrenebilirmiyim ?

Tabiki öğrenebilirsiniz. "SQL" Eğitimlerini inceler ve Youtube üzerinde "VSRO EĞİTİM" videoları izlerseniz orta derecede bir edit bilgisine sahip olabilirsiniz.

19
Yüksek oyunculu private server açmak için ne gerekli ?

Öncelikle bir ekip'e ihtiyacınız var.Bu ekip Facebook,İnstagram ve sizin Tüm Reklam ve Oyuncularınızla ilgilenme konularında sizin yerinize görev alacak.Daha sonra yüksek bütçeli bir reklam.Özgün grafik tasarımları. ile çalışmalarınızı desteklemelisiniz.Ayrıca oyun sistemi olarak özgün eklentilerle oyununuzu yapılandırmalı sistemsel olarak aktif bir yapı belirlemelisiniz.Tabiki en büyük etken Guild'leri ikna'dır.Oyununuza en az 10-12 guild'e başlamayı ikna etmeniz gerekmektedir.

20
Reklam konusunda tecrübem yok ne yapabilirim ?

Reklam konusunda bir maddi sınır yada şu kadar ücretli reklam yapılmalı şeklinde bir durum söz konusu değildir.Ancak bir FAKE facebook hesap ile bolca silkroad arkadaşı ekliyerek daha sonra facebook sayfa ve guruplarını beğenerek flood reklam yapmanız bunun yanınada ek olarak satın alacağınız reklam paketleriyle daha fazla kitlelere ulaşabilirsiniz.Tarafımızdan çeşitli içerikli ve içeriksiz reklam paketleri satın alabilirsiniz.

21
Reklam ve oyuncuyla ilgilenme konusunda zamanım yok ne yapabilirim ?

Bu konuyla alakalı piyasada reklam ve yönetim konusunda tecrübeli dostlarımız bulunmaktadır.%lik pay ve aylık sabit bedel karşılığında oyununuzla ilgilenecek güvenilir kişiler sizlere tahsis edebiliriz.

22
Oyunuma reklam yapmazsam ne olur ?

Reklamsız oyun su verilmemiş çiçek gibi zaman içerisinde yok olup gider.Bu nedenle reklam ve tanıtımın önemini kavramalısınız.

23
Sürekli oyuna reklam yapmam gerekiyormu ?

Oyununuzun durumuna göre sürekli reklam faydalıdır.Ama sürekli reklam yapılmalı şeklinde bir şart yoktur.Ancak ne kadar reklam ederseniz kendinizi okadar güncel oyuncu kitlesine ulaşabilirsiniz.Yada kapanan bir oyun olduğunda o oyundan sizin oyununuza geçilme olabilir bu nedenle sürekli reklam yapmak önemli denilebilir.

24
En ucuz ve en pahalı private server minimum ve maximum ne kadar yatırım gerekir ?

Para kazanmak için bu iş yapılacaksa en az 3.000 TL maximum 25.000 TL olarak yatırım yeterli olur.25.000 TL Üzeri yatırım gereksiz ve fuzili olacağı için max olarak görebilirsiniz.

25
Sitenizden hizmet aldım ama memnun kalmazsam ne olacak ?

Ekibimizden ve Gameofis markasından hizmet aldığınızda beğenmediğiniz yada memnun kalmadığınız durumunda oyununuzu ve dosyalarınızın yedeklerini sunucu bitiminde isteğiniz doğrutulsunda eksiksiz bir şekilde toparlayıp tarafınıza teslim ediyoruz.Her müşterimiz hizmetimizi beğenecek diye bir kural yoktur bu nedenle gameofis'e ödediğiniz hiç bir paranız boşa gitmez.Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

26
Oyunumda lag delay gibi sorunlar yaşarmıyım ?

Lag Delay sorunları genel olarak yaşanmamaktadır.Aralıklarla tabiki lag oluşabilir bunun nedeni hatlardır.Ama sürekli ve devamlı lag delay gibi sorunlarımız kesinlikle yoktur.

27
Saldırı konusunda problem yaşarmıyım ?

Saldırı konularında tüm güncel fix'ler tanımlıdır.Kullanılan guard'ın özelliklerine göre saldırı durumu değişir.F8 Filter ve Silkroadfixer %100 koruma sağlamaktadır.

28
Oyunumda bug konusunda problem yaşarmıyım ?

Kurulum sonrasında oyun içerisinde oyun sahibi tarafından bir çok test talep edildiği için bug ve hata gibi sorunlar oyun açılmadan önce çözülür.Tabiki yinede sorun yaşanması durumunda anında müdahale ile düzeltilir tabiki satın aldığınız pakete göre.

29
İlk defa server açacaklara Gameofis Önerisi Nedir ?

Bu işe ayıracak zamanınız yoksa lütfen server açmayın.Zamanım yok ama param var ekip oluşturucam yada çalışan tutacam diyorsanız ozaman açınız.Silkroad private server işi önemsenecek ve ciddi gelirler getiren bir iştir bu nedenle hem oynayan oyuncuların hemde kendizinin zamanını kontrol altında kullanınız.Bütçenize göre sunduğumuz çeşitli sunucu paketleriyle artık her bütçeye göre sunucu sahibi olabilirsiniz.Tabiki bunların en önemlisi Reklam ve Grafiktir.Grafik konusuna özenli davranmanızın faydasını maddi yönde göreceğinizden şüpheniz olmasın.Ayrıca reklam konusunda ise profesyonel bir çalışmanın gerekli olduğunu unutmayınız.

30
Daha önce server açanlara Gameofis Önerisi Nedir ?

İyi bir guard İyi bir panel İyi bir sunucu gerisini siz zaten biliyorsunuz.Ve şuanda doğru yerdesiniz.

31
Sunucu firmasıyla yaşanan genel sorunlar ve çözümleri nelerdir ?

Uzun yıllardır 2500 ten fazla oyun kurulumuyla 4000 den fazla farklı silkroad müşterisiyle çalıştık ve yaşadığımız sorunlar tecrübemize ışık tutmuştur.


1. Yanlış anlaşılma: Para ödeyerek sunucu satın almıyorsunuz yada hizmet satın almıyorsunuz sadece kiralama hizmeti yaptığınızı unutmamalısınız.
2. Edit konusunda problem: Hangi paketi satın alırsanız alın.İlk liste haricindeki tüm editleriniz ek ücret çıkartır bunu bilerek tek listede editlerinizi hazırlamalısınız.Eğer edit içeriyorsa paketiniz.
3. Destek konusunda problem: Gameofis ekibi olarak sorularınıza sıklıkla cevap alabilirsiniz ancak anlık cevaplar alamazsınız.Yoğun bir çalışma şeklimiz olduğu için cevaplar belirli sürelerde oluşmaktadır.Bunuda bilerek hizmet sağlamanızda fayda vardır.
4. Hizmet tipine göre muamele: Hangi paketi satın almış olursanız olun alacağınız hizmet kalitesi aynıdır.Ben şu kadar verdim bu kadar hizmet isterim şeklinde planlamamız yoktur.
5. Edit destekli diye satılan paket yalanı: 7/24 edit destekli diye satılan paketler çokca görebilirsiniz piyasada bu bir yalandır.Peki neden yalandır ? 1 Editör 1 Saatlik edit işi için 100 TL Ücret alıyor 24 saat size nasıl hizmet edebilir ? Kısa ve Net
6. Gameofis bir kıbrıs firmasıdır.Türkiye üzerinde Aktif ofisi bulunmaz.KKTC Vergi şartlarına göre planlanmış paket satışı yapmaktadır.
Whatsapp Danışma Hattı
Telefon Danışma Hattı
7/24 Destek Merkezi

Gameofis Facebook Gameofis Youtube Gameofis İnstagram Gameofis Messenger Gameofis Skype