Telefon: +90 850 302 86 64

Whatsapp: +90 850 302 86 64

Bilgi Edinin

Parayla Satın Alamayacağınız Bilgiler

TECRÜBE YAŞANANLARLA EŞİTTİR

Uzun yıllar boyunca sözleşmesiz bir şekilde sunucu satışı hizmetimiz bulunuyordu.2020 yılı Temmuz ayı itibariyle mevcut kiralama politikamız tamamıyla değişti.Vsro Full ve Profesyonel paket satın alacak tüm müşterilerimiz ile sözleşme imzalamamız şirket politikalarımız gereği zorunludur.Hem sizlerin hakkını hem şirketimizin haklarını hemde oyuncularınızın haklarını güvence altına almaktayız.

Sözleşmesiz sunucularımız mevcuttur.Ancak bir güvence yada garanti sunulmamaktadır.Desteksiz olarak Fransa VDS yada Türkiye VDS linklerinden sözleşmesiz sunucu satın alabilirsiniz.

Siparişiniz oluşturulduktan sonra ilk ödemenizi yapmanız gerekiyor.Ödeme onaylandıktan sonra tarafınıza gönderilecek sözleşmeleri ıslak imzalı şekilde hazırlayıp şirket adresimize kargolamanız gerekmektedir.Kargo ulaştıktan sonra işlemleriniz 3 iş günü içinde tamamlanacaktır.

Oyunu açtınız ancak beklenen kitle yakalanmadı 100 oyuncu altında bir kitleniz varsa oyuna gelen donateleri iade etmek şartıyla isim değişikliğine ve sistem değişikliğine giderek yeni bir oyun planlanabilir.

Findeks Notu Bankacılık takibi yaparak düzenli ödemelerinizi kontrol altında tutan bir platformdur.Findeks notu durumuna göre müşteri anlaşması sağlanmaktadır.En az kiralama süresi 6 ay olup 6 Aylık ödemeyi aylık periyodlarla ödemek istiyorsanız senet yapılması zorunludur.Peşin ödeme yapılması durumunda sadece sözleşme yapılarak hizmetler başlatılmaktadır.Findeks notu düşük olan kişilerle çalışıp çalışmama kararı şirket yetkilileri tarafından verilmektedir.

Ödemelerinizde gecikme 3 iş günü geçtiği taktirde.Ek süre tanımlaması talep edebilirsiniz.Talep doğrutulsunda ek süre tanımlama hakkını şirketimiz gizli tutar.Ödemelerde uzun süreli gecikme yaşanması durumunda gerekli yasal yaptırımlar uygulanır.

Oyununuzda GM yardımı yaparsanız yada oyuna zarar verecek işlemler yapmanız durumunda oyun yetkiniz elinizden alınarak sözleşme süresi boyunca açık kalmaya devam eder.Mevcut durumun telafisi olmadığı için firmamızda kara listeye alınarak birdaha hizmet alamazsınız.Herhangi iade yada iptal söz konusu olmaz.

Oyun eksiksiz teslimatı sonrasında 7 gün içinde memnun kalmadığınız taktirde hizmeti iptal edebilirsiniz.İptal durumunda Edit Bedeli iade edilmez sadece sözleşme tutarı iade sağlanır.

Sözleşme süresi boyunca iade yada hizmetten vazgeçme mümkün değildir.

Oyunda oyuncunuz 0 oyuncuya düşerse Reborn yapma hakkınız bulunmaktadır.

Tarafımız kaynaklı donanımsal yada yazılımsal bir sorun olması durumunda oyuna zarar gelirse.Oyunculardan aldığınız donateleri iade etmeniz şartıyla yaptığınız tüm ödemeler tarafınıza iade edilir.Ancak böyle bir durum olma riski çok düşük olmasından ötürü ve sizlere bağlantı vermediğimizden dolayı tüm sorumluluğu şirketimiz üstlenmektedir.

Whatsapp hattından gerekli taleplerde bulunmanız durumunda video kaynaklarımız ücretsiz şekilde paylaşılır.

Whatsapp hattından gerekli taleplerde bulunmanız durumunda video kaynaklarımız ücretsiz şekilde paylaşılır.

Böyle bir hizmetimiz bulunmuyor.

Veri Merkezi kaynaklı aralıklarla böyle sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Sizlerin oyuna zarar vermesini bilerek yada bilmeyerek engellemek adına erişim verilmemektedir.